«

»

S vidinou bohatství se rozhodla pro pojišťovací podvod

Foto: pixabay

Člověk je ochoten pro miliony podstoupit téměř cokoliv, třeba se i zmrzačit. O tom vypovídá případ, který se stal na Slovinsku zhruba před rokem. Pořekadlu „nechat si pro korunu koleno vrtat” dala dvaadvacetiletá Slovinka Julia A. úplně jiný rozměr. Čísla do loterie Eurojackpot (kterou hraje i Slovinsko) jí nejspíš stále nevycházela, a proto se rozhodla pro pojišťovací podvod. Po tom, co u několika pojišťoven podepsala smlouvu, si uřezala ruku na cirkulárce.

Dobře promyšlený plán ztroskotal

I plán na výherní výsledky Eurojackpotu může krachnout. Někomu se to dokonce stává každé páteční slosování a hlavu si kvůli tomu nevěší, natož ruku neřeže. Když vám ale myšlenka na peníze úplně zakalí mysl, jde rozum stranou. Dokonce natolik, že se dobrovolně zmrzačíte. Dvaadvacetiletá Slovinka si zhruba před rokem nechala uřezat ruku v domnění, že jí pojišťovny vyplatí tučné odškodné. Bohužel se tak nestalo, protože se na podvod přišlo. Plán na milionový život měl totiž mouchy. Tou první byl fakt, že do nemocnice přišla Julia A. se svým přítelem bez chybějící části ruky. Chtěla míž totiž jistotu, že bez ruky zůstane a odškodné bude větší. Druhou chybou byly informace nalezené v počítači u jejího přítele. Jen pár dní před incidentem si její přítel zjišťoval, jak fungují protézy. Když k tomu přihodíte dalších pár drobných divných faktů, které si spojíte s velmi drahým pojištěním ženy, která neměla rizikové povolání, je jasné, že to prasknout muselo.

Místo života v luxusu život ve vězení

Třeba by na šťastná čísla Eurojackpotu musela Julia čekat celý život. A třeba by se jich ani nedočkala. Kdyby však místo pojistného podvodu raději zkoušela zbohatnout s Eurojackpotem, ušetřila by si ruku i zkušenosti s pobytem ve vězení.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru