«

»

S výherním losem jezdil několik dnů v autě, než si na něj vzpomněl

Foto: pexels

Výhra v Korunce nebo jiné loterii někdy může být opravdu velmi blízko, přesto vám ještě nemusí říkat pane. Přesvědčil se o tom muž z Jižní Karolíny, který si přál zůstat v anonymitě. S výherním losem, který koupil v obchůdku se smíšeným zbožím, totiž jezdil několik dnů v autě, než si na něj vzpomněl a v pár tazích zjistil, že je výherní.

Mohl mu klidně vypadnout, když něco hledal v přihrádce

Výherní výsledky Korunky u vás mohou leccos změnit. Třeba vás naučí více si uklízet v přihrádce auta. Alespoň výherce z Jižní Karolíny to tak má. Koupil stírací los a pak ho zaneprázdněně hodil do přihrádky automobilu. Vzpoměl si na něj až po několika dnech, kdy v autě jezdil a neustále z auta něco vytahoval nebo do přihrádky něco strkal. Muž zpětně přiznává, že klidně mohl onen výherní los někde vytrousit. Potom by se ale nikdy nedozvěděl, že na něm visela výhra 300 tisíc dolarů (v přepočtu 7,5 milionu korun). Jak byl nakonec rád, že los seškrábal a výhru si mohl bezpečně vyzvednout. Ta mu totiž změní život. Minimálně už v autě nebude muset strávit pracovně tolik času. A jak dlouho v peněžence tikety Korunky nosíte vy, než si výhru ověříte?

Výherce ještě neví, jak s výhrou naloží

Muž z Jižní Karolíny zatím neuvedl, jak s výhrou naloží. Ani vy byste po výhře v Korunce nejspíš nemohli do pár vět shrnout, co všechno si za nově nabyté peníze koupíte. Zaručeně se však budete rozmazlovat. A to má nejspíš v plánu i výherce z Jižní Karolíny, který je štěstím bez sebe, že mu zákony jeho státu umožňují zůstat v anonymitě. Také vaši výhru v Korunce můžete před světem bez problému ututlat.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru