«

»

S výhrou v loterii si stále netykáte? Tak běžte bydlet na Sicílii na rok zdarma

Foto: pixabay

Výhru v Korunce ne a ne trefit? Nevadí! Jsou i jiné způsoby, jak dát placení složenek vale. Hledá se dobrovolník, který by žil v obci Sambuca na Sicílii po dobu jednoho roku bez toho, aby musel něco platit. Vzít s sebou můžete rodinu, partnera nebo kamaráda!

Práce snů, kterou jen tak nenajdete

Pokud se váš bankovní účet a výherní výsledky Korunky ještě nesetkaly, nemusíte si zoufat. Stačí vyplnit krátký dotazník a pokud budete vybráni, můžete si po dobu jednoho roku užívat život zdarma na Sicílii. Konkrétně v obci Sambuca je pro vás připravený nově zrekonstruovaný dům. Právě tato obec, stejně jako jiné v Itálii, se pokouší všemi možnými způsoby rozšířit stávající obyvatelstvo. Určitě už jste si všimli, že právě v těchto oblastech se jednu dobu nabízely opuštěné domy za hubičku. Nabídka práce snů je tak jen dalším způsobem, jak do italských vesnic a měst napumpovat život (mimo ten turistický). Pomyslnou výhrou v Korunce pro vás může být právě toto zaměstnání. Budete žít u moře, na čerstvém vzduchu a přitom nezaplatíte jedinou složenku. A to si ještě budete moci v rámci vašich povinností přivydělat!

Bez práce nejsou koláče

Ani výhra v Korunce nebo v kterékoliv jiné loterii není zdarma, a proto si také pobyt zdarma na Sicílii budete muset zasloužit. Ne, nebudete jen testovat tamní sluníčko a kvalitu vzduchu. Co tedy budete dělat? Stačí, když budete ve vašem novém prostorném domě aktivně ubytovávat turisty, na krásy vesničky budete zpívat jen samou chválu a zapojíte se do dění ve vesničce. To, co si díky ubytovávání turistů vyděláte, bude vaše. O soukromí se bát nemusíte, dům nabízí hned několik ložnic i koupelen.

Tak co, jdete do toho? Pobyt začíná už na konci června!

5/5 - (1 vote)

2 komentáře

  1. zvědavý = po marném hledání

    Ta nabídka je opravdu moc a moc zajímavá a lákavá. Ale je málo konkrétní – kde sehnat dotazník, který musí zájemce vyplnit.? Nabídka sice uvádí rok pobytu zdarma, ale kde by se měl pobyt uskutečnit ? ? kde bude en vybraný bydlet – v darovaném domě, hotelu, kempu, ubytovně, či kde ? – a co bude vybraný účastník celý ten rok dělat ? a jak se bude stravovat – kdo mu bude to stravování platit, nebo si ho bude muset hradit sám ? Pak je tu otázka placení povinného zdravotního pojištění a vyřízení cestovních formalit – povolení k pobytu na 1 rok. Nezanedbatelná není ani zaplacení cesty tam a zpět = nabídka uvádí, že jí využije asi ten, kdo už nemá žádní peníze a prostředky a nemá z čeho platit složenky a nájemné – tak podle mého názoru takový občan, který už je absolutně švorc nebude mít peníze na zaplacení cesty tam a zpět, ledaže by si vzal nějakou půjčku, nebo úvěr – ale poskytne nějaký peněžní ústav nesolventnímu občanovi bez práce a ještě třeba s řadou nesplacených půjček další úvěr na takovou cestu ? Zkrátka podle mého názoru je to moc lákavé, ale taky docela komplikované

  2. Praktik

    Rád bych se taky přihlásil na tom formuláři, o kterém nevím, kde ho sehnat, ale hlavní problém vidím v tom, že neumím ani jedno slovíčko italsky, tak nevím, jak bych se tam dorozumíval. Předpokládám, že na Sicílii je hlavní jazyk italština. To je podle mého názoru taky jeden z mnoha problémů, který komplikuje realizaci tak přitažlivého projektu. Jinak si přeji, kéž by takovýchto nabídek bylo stále víc. Na Sicílii je zřejmě daleko tepleji, než u nás, počet slunečných dnů je mnohonásobně vyšší, a to koupání v moři – to je zkrátka krása. Třeba si časem koupím i nějaký ten opuštěný dům, a co budu dělat ? třeba uklízet na pláži, pomáhat v nějakém kostele, nebo klášteře – těch tam asi je více než dost, nebo snad by se něco našlo.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru