«

»

S výhrou ve Sportce můžete žít na pustém ostrově jako Robinson Crusoe!

Foto: pexels

Když se řekne výhra ve Sportce, většině se vybaví bujaré oslavy provázené výbuchy ohňostrojů a průběžně doplňované zvuky letících špuntů od šampaňského. Co ale, když výherce nemá o takové veselí zájem? Potom mu Sportka zaplatí klid a samotu.

Žít na pustém ostrově jako Robinson Crusoe

Když Robinson Crusoe v knize od Daniela Defoe ztroskotal na pustém ostrově, měl hodně času na to být sám jen se svými myšlenkami. Kdyby na tom proklatém ostrově nebyl tak dlouho a nedobrovolně, mnozí by mu to snad i záviděli. Ocitnout se na pustém ostrově v dalekém dosahu od šéfa a každodenních ubíjejících starostí by občas uvítal každý. Ne každý si to ale může dovolit. Milionář ano. Každá sázka a kontrola výsledků Sportky může být vaší potenciální vstupenkou na pustý ostrov a do vlastního nitra.

Na rozdíl od Robinsona máte vy v případě výhry ve Sportce několik výhod. Ostrov si vyberete a třeba i koupíte. Kdykoliv vás to na něm přestane bavit, můžete zvážit návrat.

Jaké výhody má samota?

Řada lidí samotu a ticho nesnáší. Když všechny hlasy a hluk kolem nás utichnou, nezřídka se k nám přikradou myšlenky, které běžně potlačujeme a nad kterými se nám přemýšlet nechce. Když je ale k sobě pustíte, může to být příjemný restart. Až vyřešíte všechny své trable, zbývající čas na pustém ostrově můžete přemýšlet nad tím, jak utratíte všechny ty peníze ze Sportky.

Co doporučujeme loterijním milionářům, kteří chtějí žít jako Robinson?

Když už máte všechno tak hezky naplánované, přemýšleli jste už o tom, jak se na pustý ostrov dostanete? Můžete se tam dopravit jachtou. Spustit se tam padákem nebo přistát helikoptérou. Tohle všechno vám Sportka zaplatí, pokud se vám ve správném okamžiku podaří trefit její jackpot.

Ovšem opuštěný ostrov s u břehu přistavenou jachtou přestává být pustým ostrovem ve stylu Robinsona. Proto si sjednejte někoho, kdo vás na ostrov zaveze… jen dohlédněte na to, aby se pro vás také vrátil. Doporučujeme zamezit přístup k milionům ze Sportky všem, kteří by vás na pustém ostrově nejraději nechali a to dřív, než na ostrov odjedete.

3/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru