«

»

Šance: Co to je a jak se ve Sportce hraje doplňková hra

Foto: 777cz.eu

Co je to Šance

Šance je dobrovolná doplňková hra Sportky, která, pokud se ji rozhodnete hrát, vás bude stát 20 Kč navíc. V Šanci se netipují žádná čísla. Jde o 6místné sériové číslo sázenky, které nemáte možnost nijak ovlivnit. Šance se nedá hrát samostatně, ale pouze vždy aspoň k jednomu sloupečku Sportky, což by vás vyšlo celkem na 40 Kč.

V Šanci jsou úplně jiné výhry, které nemají s výhrami z hlavní hry Sportky nic společného. Výhry jsou zde, na rozdíl od Sportky, pevně dané (kromě jackpotu Šance za 1. pořadí), přičemž o tom, jaké pořadí vyhráváte, rozhoduje počet trefených čísel odzadu (zprava). Bude-li například vaše číslo Šance 1, 2, 3, 4, 5 a 6, pak nejnižší výhru můžete vyhrát, pokud uhodnete číslo 6. Další v pořadí by bylo 6 a 5, další 6, 5 a 4 atd.

Výhry pro hru Šance jsou následující:

 

1. pořadí (Jackpot Šance) 6 1 900 000 Kč (průměr)
2. pořadí 5 100 000 Kč
3. pořadí 4 10 000 Kč
4. pořadí 3 1 000 Kč
5. pořadí 2 100 Kč
6. pořadí 1 50 Kč

 

Jak hrát Šanci?

Pokud chcete Šanci hrát, musíte svůj požadavek nahlásit obsluze loterijního terminálu. Když ale budete vyplňovat papírovou sázenku, je třeba brát v úvahu, že Šance se hraje automaticky. Naopak, pokud ji hrát nechcete, musíte u příslušného políčka proškrtnout NE. Na vytištěné podané sázence poté zjistíte, zda tuto doplňkovou hru hrajete či nikoliv tak, že u slova ŠANCE budete mít uvedeno slovo ANO nebo NE.

Vyplatí se Šanci hrát? A jaký vliv má na Superjackpot Sportky?

Šance je loterie jako každá jiná, v níž jde hlavně o štěstí. U vsazeného jednoho sloupečku Sportky je celkem fuk, jestli ji vsadíte také anebo ne a místo ní si ve Sportce vsadíte třeba sloupečky dva. Jestliže se ale rozhodnete vsadit 10 sloupců Sportky, pak rozhodně hrajte i Šanci (tomu se říká plný tiket za 220 Kč). Šance je totiž cestou k Superjackpotu Sportky, bez ní nemáte šanci ho získat!

Při uhodnutí 6 čísel ve Sportce (bez dodatkového) získáte 1. pořadí. Mnohem vyšší výhry však nabízí Superjackpot, což je dohromady Bonus a 1. pořadí. Tento Bonus ale můžete vyhrát jen v situaci, kdy trefíte 6 čísel + poslední číslo z Šance. Takže tato hra má při 10 vsazených sloupcích i tuto zásadní funkci.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru