«

»

Šaty ze svého milionového šatníku nosí vždy pouze jednou

Foto: pixabay

Výhra ve Sportce vám může přinést nevídané bohatství, které můžete utrácet třeba za milionový šatník. Pokud byste například nevěděli, co a k jakým příležitostem nosit, mohla by vám poradit dcera miliardářů Saffron Drewitt-Barlow (21), která se v módě vyzná. Jak na svých sociálních sítích uvádí, v životě nikdy by nenakupovala v obyčejném Primarku (irský oděvní maloobchod provozovaný v mnoha zemích světa). Její kůže se totiž dotýkají pouze luxusní kousky za miliony. A pozor, šaty nosí vždy jen a pouze jednou.

Když jsou vaši miliardáři

Vyrůstat jako dcera miliardářů může na někom zanechat šrámy. Pořádně rozmazlená je i Saffron Drewitt-Barlow (21) z Floridy, která je velmi vybíravá, co se jejího šatníku týče. Snad ani výherní výsledky Sportky by vám na napodobení jejich zvyků nestačila. Jak Saffron totiž uvádí, své oblečení si vezme na sebe jen jednou, pak jej pošle do oběhu. Ve většině případů drahé oblečení podaruje svým kamarádkám. Zdá se, že mít takovou kamarádku se může jevit jako výhra ve Sportce, že? Saffron, jejíž rodiče se v devadesátých letech proslavili jako jeden z prvních párů gayů, které společně vychovávají dítě, na svých sociálních sítích vyvolává velký rozruch. Ohrnuje totiž nos i nad věcmi, které už spadají do luxusní kategorie.

Výhra v loterii může změnit vaše zvyklosti

Tučná výhra ve Sportce může  změnit vaše zvyklosti, o tom žádná. Třeba se i vy přistihnete, že jste si na luxus výherních výsledků Sportky zvykli až příliš rychle. Záliba Saffron v utrácení milionů za luxusní kousky oblečení se však už vymyká kontrole.  Dokonce nepřevezme ani dárek k Vánocům od svých blízkých, když zjistí, že obsahuje pouze obyčejný kus oblečení. Obchody, v nichž nakupuje, si pečlivě vybírá. Abyste i vy mohli v obchodech s oděvy nechat majlant, pečlivě zvažte výběr čísel do Sportky.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru