«

»

Sázel jen pár měsíců a už je z něj milionář

Foto: Twitter, national-lottery.co.uk

Manželé si za výhru chtějí koupit dům a auto

Miliony a miliony sázkařů z celého světa sází řadu let a pomyslná štěstěna se na ně ne a ne usmát s nějakou větší výhrou přesahující alespoň desítky tisíc korun. Mladý Brit tento problém ale řešit nemusel, jelikož se na něj štěstěna usmála po zhruba 3 měsících od doby, kdy začal sázet.

James (35) z Velké Británie si poprvé vsadil v dubnu tohoto roku a už v červenci vyhrál 1 milion liber (v přepočtu cca 28,5 milionů korun) v jedné z tamních loterií. O své výhře se pochlubil manželce a oba se pak dohodli na tom, že si toto tajemství nechají nějakou dobu jen pro sebe, a budou si užívat ten skvělý pocit vítězství a bytí boháčem.

Čerstvý milionář nikdy nežil v blahobytu, a tak je nadšený, že mu výhra přinesla finanční zajištění nejen pro něj, ale i pro celou rodinu. Se svou ženou si chtějí koupit dům, v kterém zatím žijí pouze v pronájmu, a také samozřejmě nový automobil.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru