«

»

Sázení online: Keno, Euromiliony, Kasička a Rychlé kačky

Foto: pixnio

Při sázení přes internet musíte mít u Sazky založený účet

Na webových stránkách Sazky si lze online vsadit nejen Sportku a Eurojackpot, ale i další číselné loterie jako Keno, Euromiliony, Kasičku anebo Rychlé kačky.

Jestliže si chcete vsadit kteroukoliv z těchto 4 loterií online, musíte mít založený účet na stránkách Sazky. Při vsazení postupujete u všech loterií, kromě Rychlých kaček, stejně. Na hlavní stránce si v levém rohu rozkliknete MENU, sjedete kurzorem na LOTERIE a vyberete si, kterou hru si chcete vsadit. Potom klikněte na ONLINE.

I nadále postupujete u všech loterií stejně, jelikož si musíte vybrat, jak svá čísla vyplníte (sami či Náhodným tipem). U loterie Kasička se ještě musíte rozhodnout, jestli si vsadíte 3, 4 nebo 5 čísel a jestli chcete vsadit kombinovanou sázku. Čím více sloupců vsadíte, tím se bude částka za vsazení sázenky navyšovat.

U všech loterií si také musíte vybrat, na kdy bude sázenka platná a popřípadě na kolik slosování dopředu ji chcete předplatit. U Euromilionů si také musíte určit, zda chcete hrát doplňkovou hru Eurošance a u Kasičky si zvolíte výši vkladu a jestli chcete vklad znásobit.

Rychlé kačky se sází snadněji, jelikož po kliknutí na VSADIT SI ONLINE se vám objeví tabulka s čísly od 1 do 66, po které neustále přebíhá 12 kaček. Vy si sami vyberete, jestli si vsadíte 4, 5 nebo 6 čísel anebo necháte vybrat čísla Náhodným tipem. V poslední řadě si už musíte zvolit výši sázky a na kolik slosování budou čísla platná. Vše ale musí proběhnout velmi rychle, jelikož se losuje každou minutu.

 

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru