«

»

Sázení Sazka loterií na pokladně Tesco a Coop

Foto: pixabay

Loterijní karty Sportky, Eurojackpotu anebo Šťastných 10 v prodejnách u pokladen Coop a Tesco

Věděli jste, že vaše oblíbené loterijní hry od Sazky jako je Sportka, Šťastných 10 anebo třeba Eurojackpot si můžete vsadit přímo na pokladně v prodejnách Coop a Tesco?

K tomu, abyste si vsadili, nebudete hlásit žádný požadavek pokladní. Nejde tedy o nic obdobného jako u loterijních terminálů Sazky. U pokladen těchto prodejen jsou totiž na stojanu vyvěšeny hrací karty pro jednotlivé loterie, kdy každá je náhodný tip a liší se přednastaveným počtem sloupců, tedy konečnou cenou.

Vy si libovolnou kartu vyberete, dáte ji spolu s nákupem na pás a u pokladny ji zaplatíte. Poté bude kartička s náhodnými čísly zaktivována a zbytek už se hraje podle pravidel tak, jak jste běžně zvyklí. Šance na výhru je úplně stejná, akorát si dejte pozor, že na aktuální losování daného dne musíte hrací kartu zakoupit u Sportky a Eurojackpotu do 18:30 hodin a u Šťastných 10 do 11:30 anebo 19:30 hodin.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru