«

»

Sázet lze i v zahraničí a přitom můžete být jako doma…

Foto: depositphotos

Pokud k vám sázení do loterií neodmyslitelně patří, určitě si jej nenecháte ujít ani na cestách. Díky Eurojackpotu můžete sázet v zahraničí a přitom být jako doma. Hlavně díky pravidlům loterie, které dobře znáte. Nic vás nepřekvapí, kromě případné výhry, pro kterou byste si v případě vsazení v zahraničí museli dojet. Ale taková cesta pro výhru do Španělska, Německa, Chorvatska, do Švédska, Dánska, Litvy, Estonska, Finska, Lotyšska, na Island, do Itálie, Slovinska, Norska, Nizozemska nebo jen do sousedního Maďarska, Polska či Slovenska (v případě Eurojackpotu)… by stála za to, ne?

Eurojackpot si kromě Česka vsadíte v dalších 17 zemích

Pravidelní sázkaři Eurojackpotu ví, že se o výhru perou nejen s českými sázejícími, nýbrž i s dalšími 17 zeměmi, jež se mezinárodní loterie účastní. Vůbec jim to ale nevadí, neboť jackpot ve výši až 2,5 miliardy jim určitě za ty nervy stojí. Ostatně jak se ukázalo, Češi nejsou žádná „béčka” – v Eurojackpotu vyhráli už několikrát a ne zrovna malé částky. I nejvyšší možnou sumu – 2,5 miliardy shrábnul Čech. Proto pro sázkaře nebude problém Eurojackpot si pro jistotu vsadit i v zahraničí – přímo u některého loterijního terminálu. S čím ale musí počítat je to, že v případě výhry si budou muset pro výhru dojet do země, kde si Eurojackpot vsadili. Stejně tak musí počítat s tím, že výhra bude zdaněna daní konkrétní země.

Samozřejmě pořád můžete sázet online

Určitě ale zůstává pohodlnější variantou sázet online přes internet skrze svůj sázkařský účet. Tak můžete učinit kdykoliv, bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte. Téma jsme nahodili jen pro případ, že se ocitnete v zahraničí, nebudete mít založený hráčský účet, nebudete chtít hrát Eurojackpot, nýbrž se zúčastnit loterie dané země. A právě kolem tohoto se točí řada otazníků. Jde to vůbec? Lze si v zahraničí, třeba jen pro pobavení, vsadit místní loterii?

Většinou ano, a to i přesto, že nejste rezidentem dané země. Samozřejmě případy se mohou lišit případ od případu. Požadováno je splnění určitých podmínek. Mezi ně se řadí například plnoletost, trestní bezúhonnost a především i nutnost koupit los či tiket osobně a přímo na místě, tedy hlavně bez prostředníka.

Důležité je případnou výhru si zkontrolovat ještě před odjezdem ze země, protože vám ji pravděpodobně do rodné země nepošlou. Vyzvednout si ji budete muset přesně tam, kde jste si vsadili.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru