«

»

Sázíte denně Šťastných 10 a nic? Jdete na to špatně

Foto: linkedin.com

Při krácení dlouhé chvíle vyhrál miliony, zkuste to stejně i s hrou Šťastných 10

Zkoušíte své štěstí na výhru peněz jednou týdně, denně nebo i dvakrát denně, ale Šťastných 10 aktuální výsledky a tažená čísla stále neukazují právě ta vaše tipnutá? Nezoufejte, výhra se určitě dostaví, ale spíše až na ni nebudete vůbec myslet a doufat v ní.

Takto totiž vyhrál i devatenáctiletý Anthony Lavarone z amerického New Yorku, který si byl na benzínce v Saratoze dofouknout kola na autě. Na zkrácení dlouhé chvíle si za zhruba 200 korun koupil stírací los hry Cashword, na který poté v přepočtu vyhrál přes 22 milionů korun. Téměř tolik můžete ve Šťastných deset vyhrát i vy za 100 Kč. Výhře v první řade nemohl uvěřit, tak dal los ke kontrole ještě svému otci. Anthony si peníze musí vybrat jednorázově, což po zdanění činí zhruba 15 milionů korun.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru