«

»

Sázíte denně Šťastných 10 a nic? Jdete na to špatně

Foto: linkedin.com

Při krácení dlouhé chvíle vyhrál miliony, zkuste to stejně i s hrou Šťastných 10

Zkoušíte své štěstí na výhru peněz jednou týdně, denně nebo i dvakrát denně, ale Šťastných 10 aktuální výsledky a tažená čísla stále neukazují právě ta vaše tipnutá? Nezoufejte, výhra se určitě dostaví, ale spíše až na ni nebudete vůbec myslet a doufat v ní.

Takto totiž vyhrál i devatenáctiletý Anthony Lavarone z amerického New Yorku, který si byl na benzínce v Saratoze dofouknout kola na autě. Na zkrácení dlouhé chvíle si za zhruba 200 korun koupil stírací los hry Cashword, na který poté v přepočtu vyhrál přes 22 milionů korun. Téměř tolik můžete ve Šťastných deset vyhrát i vy za 100 Kč. Výhře v první řade nemohl uvěřit, tak dal los ke kontrole ještě svému otci. Anthony si peníze musí vybrat jednorázově, což po zdanění činí zhruba 15 milionů korun.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru