«

»

Sazka loni trhla rekord, vyplatila nejvíce výher ve své historii

Foto: depositphotos

Rok 2021 může společnost Sazka po pečlivé analýze vyhodnotit jako opravdu výherní. Loni totiž vyplatila nejvíce výher ve své historii, a to 62 milionů výher v celkovém objemu 10 miliard korun. A pak, že se nevyhrává!

Rok 2021 má celkem 250 milionářů

Ve svých hrách Sazka loni zplodila celkem 250 milionářů, a tak se mohl rok 2021 co do počtu výher nad milion přiblížit roku 2014, kdy se milionářem stalo celkem 288 sázejících.

Asi nikoho nepřekvapí, že největší podíl na celkovém objemu výher mají výherní výsledky Sportky. Loni ve Sportce padlo hned 136 milionových výher v celkové hodnotě přes 1,2 miliardy korun. Jako velmi oblíbené se ukázaly být stírací losy, které v loňském roce vytvořily hned 31 milionářů. Celkem se loni prodalo 56 milionů kusů stíracích losů. Nejčastěji se kupovaly losy Černá perla, Rentiér a Zlatá rybka.

Eurojackpot pak vytvořil 25 českých milionářů.

Nejvíce milionářů se zrodilo ve Středočeském kraji

A protože lze u sázek podaných klasicky přes terminál po výhře určit a vyzradit kraj, kde byl výherní tiket vsazen, lze určit také nejúspěšnější kraj, co se výher týče. Je jím Středočeský kraj, ve kterém Sazka v loňském roce vytvořila hned 23 milionářů. Dařilo se i hráčům v Moravskoslezském kraji, kde si miliony na účet připsalo hned 21 sázkařů a podobně na tom byl i Jihomoravský kraj, kde si k nově nabytým milionům loni připilo hned 19 výherců.

Za každého milionáře z loňska nové kolo a helma do dětského domova

A protože má Sazka z výher opravdovou radost, rozhodla se za každého milionáře z loňska darovat dětem do dětských domovů v České republice cyklistické kolo a helmu. Celkem jich tedy rozdá 250 kusů!

Možná, že nejste součástí seznamu loňských milionářů, to však ještě neznamená, že si miliony na účet nepřipíšete letos.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru