«

»

Sazka – ověření hráče přes online bankovnictví

Foto: 777cz.eu

Metody ověření osobních údajů při registraci do Sazky

Jestliže se rozhodnete založit si hráčský účet na stránkách Sazky, ať už kvůli online sázení loterií nebo kurzových sázek na sport, hraní stíracích losů či jiných Sazka her, tak pro dokončení registrace bude nutné ověřit vaše osobní údaje.

Dříve jste kvůli ověření osobních údajů museli navštívit jedno z prodejních míst s terminálem Sazky, kde bylo nutné doložit platný občanský průkaz. Cizinci k ověření totožnosti potřebovali cestovní pas anebo povolení k pobytu. Tento postup se stále používá, už ale není jediný. Po tomto ověření můžete ve svém hráčském účtu hrát online loterie, kurzové sázky, losy a Sazka hry.

Další postup k ověření osobních údajů je pomocí online bankovnictví vaší banky. Ověření online podporuje Česká spořitelna, Air Bank, Moneta Money Bank a Equa Bank. Pokud si vyberete tento postup, je nutné mít vytvořené internetové bankovnictví jedné z vyjmenovaných bank. Dále se stačí jen přihlásit do vašeho Sazka účtu a v Ověření osobních údajů kliknout v nabídce na vaši banku.

Následně budete přesměrováni do vašeho internetového bankovnictví, kde bance odsouhlasíte předání osobních údajů do Sazky, aby je zkontrolovala. Jestliže je vaší bankou Česká spořitelna, musíte navíc ve svém internetovém bankovnictví zadat přístup třetím stranám k vašim osobním údajům. I u tohoto ověření lze využívat všechny služby (loterie, Sazka hry, losy, kurzové sázky) Sazky.

Poslední postup k ověření osobních údajů je pomocí online kopie dokladu totožnosti. Je tedy nutné naskenovat váš občanský průkaz z přední i zadní strany a kopie odeslat. Cizinci místo občanských průkazů skenují své cestovní pasy nebo povolení k pobytu. S tímto postupem ověření budete moci online sázet pouze loterie a stírat losy.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru