«

»

Sazka: sázení losů online přes internet

Foto: Sazka

Na webu Sazky naleznete losy za různé částky

Sazka kromě číselných loterií jako je Sportka, Eurojackpot anebo Šťastných 10 provozuje také řadu stíracích a online losů. Stírací losy seženete v trafikách, na České poště a dalších místech označených logem Sazky. Ty online můžete kupovat a stírat pomocí telefonu, tabletu či počítače odkudkoliv, kde se připojíte k internetu.

Online losy lze sázet a stírat pokud jste přihlášení do svého hráčského účtu, na kterém máte určitý obnos peněz, jež sázíte, a on se vám snižuje podle toho, kolik vsadíte anebo navyšuje podle toho, kolik jste vyhráli. Losy lze hrát také jen pro zábavu bez přihlášení, přičemž je můžete stírat, ale případná výherní částka vám nebude vyplacena ve skutečných penězích. Čím je los dražší, tím jsou většinou i výhry vyšší.

Sazka online losy a jejich ceny: Štístko (5 Kč, 10 Kč a 20 Kč), Šťastná chvíle 10 Kč, Černé perly (20 Kč, 40 Kč a 80 Kč), eCash (30 Kč, 50 Kč a 150 Kč), Diamanty (50 Kč a 100 Kč), Rentiér (50 Kč), Mini Rentiér (20 Kč), Velký třesk (100 Kč).

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru