«

»

Sazka soutěž o Jaguára za 1,3 milionu

Foto: Sazka

Šance na výhru super fára za registraci do Sazky

Loterijní společnost Sazka pořádá soutěž, v níž může jeden šťastný hráč vyhrát zbrusu nový automobil Jaguar. Pravidla nejsou nijak složitá, stačí se nejpozději do 30. listopadu 2018 v Sazce registrovat a vložit si na hráčský účet alespoň 300 Kč. Pak už jen štěstěna při losování rozhodne, kdo se stane majitelem luxusního nablýskaného vozu Jaguar F-Type coupé 2,0 i4 Turbo automat 300k v ceně 1 321 754 Kč.

V herním portálu sazka.cz je potřeba dokončit registraci nejpozději do půlnoci 30. 11. 2018 a zároveň nejdéle do posledního listopadu provést minimálně 300korunový vklad. Jen tak se dostanete do slosování, které proběhne za státního dozoru v úterý 4. prosince. Vylosováno bude i 5 náhradníků, a to pro případ, že by první z výherců nebyl na kontaktu uvedeném při registraci k zastižení.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru