«

»

Sazka spustila projekt HRAJ S ROZUMEM a má nového generálního ředitele

Foto: hrajsrozumem.cz

Ne všechny změny, které se v Sazce stanou, přímo ovlivňují vaše sázky do Sportky či Eurojackpotu. To však ještě neznamená, že vás nemusí zajímat. Naopak je potřeba si udržovat přehled. Sazka má nového generálního ředitele a spustila projekt HRAJ S ROZUMEM, který se věnuje zodpovědnému sázení a hraní loterijních her. Výherní výsledky Sportky vám tyto změny sice nepřinesou, ale třeba vás zaujmou.

Aleš Veselý je novým generálním ředitelem Sazky

Ani místo generálního ředitele Sazky vás k výhře ve Sportce nepřiblíží, naopak. Generální ředitel Sazky sázet nesmí, leda u konkurence. Novým generálním ředitelem se 1. února 2021 stal Aleš Veselý (47), který na této pozici vystřídal Roberta Chvátala. Ten Sazku řídil od roku 2013. Aleš Veselý není nováčkem. Ve společnosti Sazka působí už od roku 2013 jako marketingový ředitel. Posledních pár let byl dokonce i zástupcem generálního ředitele, a proto byl na pozici nejspíš dobře připravený.

Robert Chvátal sice předal své místo generálního ředitele Sazky, ze společnosti však neodchází. Bude předsedou představenstva Sazky a i nadále se bude věnovat mezinárodní loterijní skupině Sazka Group.

Hraní loterie může být návykové

Ne vždy vede pravidelné sázení k výhře ve Sportce. Existují případy, kdy se sázky vymknou kontrole a sázkaře přivedou až na existenční dno. Kdo jiný by se tedy měl starat o prevenci více než sama loterijní společnost? Sazka nyní spustila nový projekt HRAJ S ROZUMEM, který hráčům radí, jak hrát, aby pro ně hazardní hra zůstala bezpečná. Projekt vznikl ve spolupráci s mnoha odborníky a při jeho tvorbě se Sazka inspirovala u podobných projektů v zahraničí, třeba v Rakousku a ve Švédsku.

Kolik peněz měsíčně vám spolknou sázky?

I při sázení Sportky je potřeba mít pod kontrolou své finance. Kolik prosázíte za jeden měsíc? Na konci minulého roku Sazka provedla průzkum, ve kterém až 42 % dotazovaných odpovědělo, že většinou sází jen drobné. Dokonce více než polovina účastníků průzkumu uvedla stovku měsíčně jako svou finanční hranici sázek.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru