«

»

Sazka v pátek 11. prosince naděluje milion pod stromeček

Foto: depositphotos

Komu by se, hlavně před Vánoci – nejdražšími svátky v roce, nelíbila představa jednoho milionu? I přesto, že se výhry nad milion daní, zbylo by vám po výhře dost na to, abyste si za tyto peníze pořídili vše, po čem vaše srdce prahne. Rovný milion vám třeba na vánoční nákupy teď v pátek 11. listopadu nabídne i Sazka. Stačí o něj hrát s plným tiketem. Majitel vylosovaného čísla tiketu (nebo online sázky) si letošní Vánoce může užít nadstandardně.

Vánoce způsobí průvan v peněžence

O tom, že Vánoce způsobí průvan (ne-li tajfun) v peněžence, ví každý své. I sázkaři Sportky si tohle uvědomují, a proto před Vánoci svou mysl na šťastná čísla koncentrují více než kdy jindy. O výhru se mohou snažit i tento pátek 11. prosince, kdy Sazka do hry přihodila milion pro držitele šťastného tiketu (online sázky).

Pokud se vám zdá, že jackpot Sportky působí poněkud zpustošeně, nejste jediní. V pátek 4. prosince jej svými šťastnými čísly 17, 20, 22, 42, 48 a 49 očesal zatím neznámý sázkař z Prahy. Nutno říct, že k těmto šťastným číslům (která mu vynesla 1. pořadí a 18 147 386 korun) přidal i číslo 7 (poslední číslo doplňkové hry Šance), čímž trefil bonus přes 75 milionů korun. Dohromady jeho výhra činí 93 838 035 Kč.

Ale vy nezoufejte, třeba jste už příští slosování se štěstím na řadě vy. Třeba vám osud přihraje právě ten milion pod stromeček.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru