«

»

Sazka v Praze otevřela Kavárny Štěstí

Foto: blesk.cz

Káva se stíracím losem nebo loterijním tiketem

Společnost Sazka, provozující populární loterijní hry jako Sportka, Šťastných 10 či Eurojackpot, stejně jako prodávající například stírací losy, si ke svým šedesátým narozeninám vytvořila nová místa, kam si lidé mohou přijít zkusit své štěstí.

Doposud bylo možné koupit si losy a vsadit tikety u Sazky pouze na speciálních terminálech v trafikách, na Poště, ve velkoobchodech či benzínkách, ale dnes už je to i v několika pražských kavárnách pojmenovaných “Kavárna Štěstí“.

Ty provozuje přímo Sazka, tak pro vás asi nebude velké překvapení, že ke kávě dostanete i stírací los, na který je při troše štěstí skutečně možné něco vyhrát. Informace, zda Kavárny Štěstí najdeme v budoucnu i v jiných českých městech, je ale zatím neznámá.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru