«

»

Sazka: zodpovědné hraní s možností nastavení herních limitů

Foto: pixabay.com

Hrajte a sázejte u Sazky zodpovědně

Ačkoliv lidé sází Sportku, Eurojackpot nebo Šťastných 10 kvůli vidině rychlého zbohatnutí, nemělo by to nikomu “přerůst přes hlavu“. Ze zábavného sázení se totiž může stát závislost a lidé jsou pak schopni prohrát veškeré své peníze a dokonce se kvůli dalšímu hraní dokážou zadlužit.

Společnost Sazka má pro takové situace program pojmenovaný Zodpovědné hraní. Radí lidem, aby sázení brali pouze jako zábavu a nikdy do něj neinvestovali více peněz, než sami mají. Ať nikdy nehrají pod vlivem alkoholu, v depresi anebo ve stresu. Dále radí, ať jsou lidé připraveni, že mohou vyhrát či prohrát a také, ať sází jen na místech, kde se hraje legálně. Sazka svým zaregistrovaným online sázkařům poskytuje i herní limity, které si mohou nastavit sami podle sebe.

Jaké herní limity si můžete nastavit?

Nastavitelným herním limitem je při online hraní po registraci a přihlášení například výše sázek za den či jeden měsíc anebo prohrání peněz za jeden den či měsíc. Nastavit si také můžete maximální počet přihlášení za měsíc, anebo jak dlouho chcete být denně přihlášení ve svém hráčském účtu. Posledním limitem je doba po odhlášení, s kterým nebude mít možnost se po odhlášení ihned přihlásit a opět si vsadit.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru