«

»

Sazka – zrušení online herního účtu

Zrušení hráčského účtu pro online sázky her Sportka, Eurojackpot a dalších

Pro online sázení Sportky, Šťastných 10 a dalších loterií si v prvé řadě musíte založit svůj hráčský účet. Návod na registraci je k dispozici na stránkách Sazky. Ne každý však ví anebo si uvědomuje, že herní účet je možné taktéž zrušit, a to buď dobrovolně ze strany hráče anebo, většinou v případě porušení podmínek, nedobrovolně ze strany provozovatele, tedy Sazky.

Zrušení herního účtu hráčem

Pakliže se dobrovolně z jakéhokoliv důvodu rozhodnete, že Sportku, Šťastných 10 nebo třeba Eurojackpot už nechcete a v budoucnu nebudete chtít hrát online přes internet, například z důvodu obavy ze začínající závislosti, můžete požádat Sazku o zrušení účtu. V tomto směru vám bude vyhověno, nicméně vaše data, která byla provozovatelem po dobu platnosti herního účtu nashromážděna, budou ještě následujících až 10 let uchovávána, protože to přikazuje český hazardní zákon. Důvodem jsou opatření proti financování terorismu a legalizaci peněz z trestné činnosti.

Zrušení herního účtu provozovatelem

Druhou variantou zrušení herního online účtu je nedobrovolné, a to většinou při porušení nějakého z následujících pravidel. V některých případech by samotného hráče ani nemuselo napadnout, že jeho jednání povede až ke zrušení účtu, proto není na škodu mít přehled, o která vlastně jde.

Společnost Sazka vám „Můj účet“ může například zrušit, pokud ho déle jak 2 roky nepoužíváte, tedy nevsadíte si přes něj za tuto dobu ani jednou Sportku či jinou loterii anebo neprovedete jakoukoliv jinou online sázku. Účet si ale pak případně můžete založit nový. Zajímavostí je, že bez účtu se nakonec můžete ocitnout i v případě, že budete vulgárně komunikovat s pracovníky Sazky nebo přes online chat s jinými hráči anebo je jinak značně a nevhodně obtěžovat. Taktéž šíření pomluv a nepravd o Sazce se nevyplácí.

I podkopaná důvěra mezi vámi a provozovatelem může být důvodem zrušení účtu, například v situaci, kdy vás orgány činné v trestním řízení začnou podezřívat ze spáchání nějakého trestného činu v souvislosti s hraním hazardních her. Stejně můžete dopadnout při pokusu ovlivnit výsledek nějaké z her, i když se vám to nakonec nepodaří nebo při jakémkoliv podvodném jednání, včetně pouhého pokusu o něj.

Pozor na svůj účet si musíte taktéž dávat, když při jeho registraci uvedete falešné údaje nebo když pro hraní zneužijete cizí peníze či platební metody. Už i „pouhé“ zneužití nabízených bonusů a podobných výhod může vést ke zrušení účtu, stejně jako banální nenahlášení důležitých změn, k nimž došlo kdykoliv později po vaší registraci.

O účet můžete také přijít, když své přihlašovací údaje k ovládání hráčského účtu předáte někomu jinému, o to hůře, pokud nezletilému pod 18 let, anebo když budete sami cizí účet ovládat a přistupovat skrze něj ke hře. A mimo jiné, teď už ale z naprosto jasného důvodu, vám bude hráčský účet zrušen, pokud zemřete. V takovém případě a i v některých dalších výše uvedených, vám Sazka vaše případné výhry nebo zůstatky na něm, ale nesebere.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru