SAZKAmobil šance

Foto a zdroj: Sazka

Jak se hraje SAZKAmobil šance – návod

SAZKAmobil šance je další číselnou loterijní hrou od společnosti Sazka, která se hraje 1x měsíčně. Její slosování připadá na první pondělí v měsíci. Mimořádně může Sazka zavést slosování navíc (mimořádné slosování), o kterém však své hráče informuje s dostatečným předstihem.

Loterie SAZKAmobil šance má společný prvek se Sportkou či s Eurojackpotem, protože se čísla losují z elektromechanického osudí. Pět na sobě nezávislých osudí obsahuje pět sad deseti míčků s čísly 0 až 9. Z každého osudí je pak vylosován jeden výherní míček a dohromady tvoří výherní pětičíslí. SAZKAmobil šance výsledky se losují v den slosování od 17:00 do 20:00 hodin. Losují se vždy dvě šťastná pětičíslí (I. tah a II. tah).

Sázkař v loterii SAZKAmobil šance tipuje libovolné pětičíslí nebo volí posledních pět čísel svého telefonního čísla, které je registrováno u mobilního operátora SAZKAmobil (například v rámci dobíjení kreditu).

Cena jedné sázky činí 20 Kč. Loterie SAZKAmobil šance má dohromady pět výherních pořadí. Kromě 1. pořadí jsou výhry v loterii SAZKAmobil šance pevně určené. Garantovaná výhra v 1. pořadí (v případě uhodnutí celého pětičíslí) je 250 000 Kč. Ovšem částka se navyšuje o nevyčerpané výherní kvóty prvního pořadí z předešlých slosování a tudíž má loterie SAZKAmobil šance stejně jako třeba Sportka rostoucí jackpot.

Hráči si do loterie SAZKAmobil šance mohou vsadit při dobíjení kreditu nebo při placení paušálních služeb SAZKAmobil nebo samostatně vyplněním papírové sázenky, která je dostupná na všech prodejních terminálech Sazky.

4.5/5 - (2 votes)
Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru