«

»

Sázkař na Slovensku je bohatší o 72 milionů korun!

Foto: depositphotos

Hrát loterijní hru Loto se vyplatilo sázkaři z Košického kraje, kterému v neděli 8. ledna přinesla čísla 2, 4, 12, 20, 34 a 35 pohádkovou výhru ve výši 2 997 710 eur, což je v přepočtu 72 milionů korun. Jak asi s výhrou naloží a co byste dělali vy, kdyby vám například Eurojackpot přinesl tolik milionů?

Pohádkovým milionářem se klidně můžete stát i v neděli

Výherní výsledky Eurojackpotu se vás nejspíš také nebudou ptát na to, jestli se vám ten či onen termín hodí pro výhru v loterii. Pořádně překvapený musel být proto sázkař ze Slovenska, konkrétně z Košického kraje, který v loterii Loto vsadil 1,5 eura (asi 36 Kč) a to mu vyneslo 2 997 710 eur (v přepočtu téměř 72 milionů korun). Čísla 2, 4, 12, 20, 34 a 35 trefila jackpot hry a dotyčný výherce se tak mohl stát už 74. hráčem, z něhož loterijní společnost Tipos za svou třicetiletou historii udělala milionáře. Co se výše výhry týče, je nedělní výhra v Lotu 18. největší výhrou v historii slovenského sázení. Jackpot, který vyrostl do atraktivních výšin, se kumuloval už od června letošního roku. Právě 1. června padl v Lotu garantovaný jackpot ve výši 500 tisíc eur (v přepočtu 12 milionů korun). Výherci samozřejmě gratulujeme!

Pamatujete, když Slovensko bralo miliardový Eurojackpot? 

Ostatně na mnohem více si přišel sázkař, který byl shodou náhod také z Košického kraje,  o více jak dva roky dříve. V říjnu roku 2020 trefil v Eurojackpotu díky náhodně vybraným číslům jeho první pořadí a s ním 59 milionů eur (v přepočtu 1,6 miliardy korun). Výhra druhého pořadí ten den putovala do Polska, kde sázkař bral přes 68 milionů korun. A pak že se pohádkové výhry v loterii nedějí!

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru