«

»

Sázkař Sportky v neděli vyhrál 60 milionů korun!

Foto: Sazka

Na první výherní pořadí Sportky měli v neděli 29. listopadu políčeno snad všichni sázkaři. Stačilo k tomu uhodnout šest losovaných čísel a trefit se do druhého tahu, kde byl jackpot o poznání vyšší než v tahu prvním. Hrálo se v něm o 60 milionů! Šťastlivci, který vsadil čísla 1, 6, 19, 20, 33 a 42, může tak vysoká výhra teď říkat pane. A co je ještě lepší, s nikým se o výhru dělit nemusí, protože na stupínku II. tahu prvního pořadí stojí úplně sám!

Superjackpot Sportky byl sražen, ale pořád je o co hrát

Že nedělní výherní výsledky Sportky nepatří vám? Není důvod klesat na mysli. I když byl superjackpot Sportky sražen, pořád je o co hrát. V pokladničce Sportky zůstalo 90 a půl milionu korun, o které můžete hrát už ve středu 2. prosince.

V 1. tahu 1. pořadí se hraje o 16 400 000 korun. Druhý tah prvního pořadí spadl na nějaké dva miliony. I ty by ale před Vánoci potěšily každého sázkaře. A komu by radost udělal už i milion a půl, může pomýšlet na 2. tah 2. pořadí. Ani jackpot Šance není k zahození, hraje se v něm o 400 tisíc korun.

Co s výhrou přes 60 milionů výherce asi podnikne?

I přesto, že si tuto otázku pokládáme u každého výherce větší sumy, ani tentokrát si ji neodpustíme. Co asi šťastlivec s šedesátimilionovými výherními výsledky Sportky podnikne? Pokud mu vlastnost, jakou je štědrost, není cizí, budou letos pod stromečkem obálky pro jeho blízké opravdu nadité. A nejen to. Pokud má hypotéku, ještě letos, nebo čerstvě v novém roce, ji stihne splatit, pokud si s vyzvednutím výhry pospíší. A s tím nejspíš nepočítal ještě dalších x let… Tak mu tu výhru přejme a řiďme se heslem „přej a bude ti přáno”. Třeba zrovna tahle taktika vám přinese výhru.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru