«

»

Sázkař vsadil 150 milionů na vítězství Trumpa!

Foto: pixabay

Kolik jste schopni ulít bokem z vašeho běžného rozpočtu na sázky? Že 150 milionů korun byste nikdy dohromady nedali? Tak vidíte a přesně o tolik peněz teď nejspíš přijde sázkař smolař z Velké Británie, který uzavřel politickou sázku na vítězství Donalda Trumpa. Na začátku to vypadalo jako dobrý tah, kdyby však nakonec nezvítězil Biden. Ale jak Donald Trump říká.. ještě konec není!

A co vy? Ani po trefení miliardového Eurojackpotu si neumíte představit, že jen tak z okna vyhodíte 150 milionů korun? My taky ne!

Bohatému bankéři sázka s velkou pravděpodobností nevyjde

Ať už se pokoušíte o výherní výsledky Eurojackpotu, Sportky nebo Šťastných 10, nevěříme, že byste se kvůli vidině výhry připravili o veškeré úspory. Je zřejmé, že nejmenovaný sázkař, který u příležitosti volby prezidenta Spojených států amerických uzavřel politickou sázku na vítězství Donalda Trumpa, nejspíš nestrádá. Nebo je to úplný blázen. Ať tak či tak, teď bude téměř jistě o 150 milionů chudší. A to přitom svou sázku podle všeho prodiskutoval s blízkými známými samotného Donalda Trumpa. Jde vidět, že také Trump i jeho okolí si byli výhrou jistí.

Každopádně ona sázka v přepočtu za 150 milionů korun (5 milionů liber) se zapíše do historie, protože je zatím jedna z nejvyšších politických sázek v dlouhé sázkařské historii. Alespoň toto prvenství si může sázkař smolař připsat na svůj účet. Kdyby Trump vyhrál, získal by v přepočtu 420 milionů korun.

Na Donalda Trumpa se sázelo hodně

I vy jste si možná od Sportky odskočili k politickým sázkám. V sázkové kanceláři Tipsport se na vítězství Trumpa v Česku prosázelo přes 68 milionů korun. Vklady na vítězství Bidena se vyšplhaly ke 27 milionům.

A co vy? Kolik nejvíce jste vložili do Sportky? A jaká byla vaše nejvyšší prohra?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru