«

»

Sázkař z Česka díky sázce na výhru Argentiny vyhrál 4,67 milionu korun

Foto: pixabay

Nejen Sportka umí rozdávat miliony. Pokud patříte mezi vášnivé sportovní fanoušky, určitě jste si nenechali ujít nedávné mistrovství světa ve fotbale, ve kterém zvítězila Argentina. Právě na její výhru vsadil český sázkař u Tipsportu tematicky laděnou sumu 777 777 Kč a bral výhru přes 4,67 milionu korun. Ne všem se ale takhle milionově dařilo. Jiný český sázkař u Tipsportu vsadil na postup Brazílie, a to rekordních 1,2 milionu korun. Následná ztráta ho určitě musela mrzet. To je jako byste vyhráli výherní výsledky Sportky a pak tiket ztratili.

Sázkové kanceláře si během mistrovství mnuly ruce

Výhra ve Sportce může být stejně ohromující, jako byl tip českého sázkaře na výhru Argentiny. Ten argentinskému fotbalovému týmu věřil natolik, že do sázky neváhal vložit 777 777 Kč. Tímto tahem trefil absolutně nejvyšší výhru u Tipsportu na jediném tiketu. Sázel kurz 6 na to, že Argentina získá titul… a poštěstilo se. Vyhrál 4,67 milionu korun, tudíž byl přes 3,8 milionu v plusu.

Nehledě na to, jestli se více vyhrávalo, nebo se naopak nedařilo, všechny tuzemské (ale i ty zahraniční) sázkové kanceláře si mnuly ruce. A to se přitom dopředu obávaly, že předvánoční termín mistrovství světa bude spíše na škodu. Horliví fanoušci je ale přesvědčili o opaku.

Tipsport utržil přes 1,9 miliardy, Fortuna pak 1,4 miliardy

Zájem fanoušků sázkové kanceláře velice příjemně překvapil. Mistrovství světa ve fotbale v Kataru se stalo nejsázenější sportovní akcí za poslední dobu. U Tipsportu dokonce padl rekord v počtu vsazených tiketů, kterých bylo dohromady skoro šest milionů. Za sázky Tipsport utržil 1,9 miliardy korun. Fortuna pak brala 1,4 miliardy. Přitom v době, kdy se hrál před čtyřmi lety šampionát v Rusku, měly sázkové kanceláře Tipsport a Fortuna zisk každá kolem miliardy. Těm, kteří tipovali správně,  samozřejmě gratulujeme!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru