«

»

Sázkař z Dánska vybral kasičku Eurojackpotu, těšit se může na více než 1,2 miliardy korun!

Foto: pixabay

K dánskému sázkaři dorazil velikonoční zajíček s nadílkou o týden později. Pro zpoždění měl pádný důvod, táhnul s sebou přes 1,2 miliardy korun. Jisté je jedno, pokud o své mega výhře Dán už ví, nejspíš teď pro změnu vůbec neví o sobě. Taková pohádková výhra se zkrátka musí oslavit. Na druhé místo se v pátek 9. dubna postavil Němec a z výherního koláče si ukrojil přes 31 milionů korun. Všem, co na svém účtu v pátek přivítali Eurojackpot výsledky, gratulujeme!

Eurojackpot se opět nedostal úplně nahoru

Stejně jako naposledy 12. března, ani v pátek 9. dubna se Eurojackpot nedostal úplně nahoru. Sázkař z Dánska nahodil udičku a na návnadu v podobě čísel 11, 18, 23, 29, 32, 3 a 7 ulovil 1 275 268 907 Kč. Vzhledem k tomu, že byl jediný, kdo trefil taková čísla, na stupínku prvního výherního pořadí stál úplně sám. Osamoceně se však necítil, společnost mu dělala výhra přes 1,2 miliardy korun! Podobné Eurojackpot výherní výsledky jsou snem každého sázkaře.

Letos je to v Eurojackpotu už šesté první pořadí

Eurojackpot je letos obzvlášť štědrý. Bude teprve polovina dubna a v Eurojackpotu už 6x padlo první pořadí.

Poprvé bral přes 2,3 miliardy korun Němec (15. ledna). Výhru z prvního pořadí ve výši přes 360 milionů korun si 22. ledna ze hry odnesl Švéd. První pořadí trefil 29. ledna také maďarský sázkař a z trezoru Eurojackpotu odsál přes 289 milionů korun. Další první pořadí padala 5. února (Dánsko, přes 284 milionů korun) a 12. března (Německo, výhra přes 1,6 miliardy korun). Zatím poslední šesté první pořadí Eurojackpotu vyšlo na 9. dubna.

Příští pátek 16. dubna se hraje o 259 milionů korun. A to je také slušná nadílka! Tak snad k vám nějaký ten eurojackpotový zajda ještě dorazí.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru