«

»

Se sendvičem pro manželku si odnesl i výherní tiket

Foto: pexels

Peníze si chce nechat až na důchod

Američan Calvin Kim z Alexandrie ve Virginii vyhrál před pár měsíci v jedné z tamních loterií obří částku činící 2 000 000 dolarů (v přepočtu více než 46,3 milionu korun), jelikož správně tipnul 5 čísel z 6 tažených, což odpovídá výhře 2. pořadí.

Calvin si tiket podal, když šel do obchodu kupovat sendvič pro svou manželku. Čísla na sázence nevyplňoval sám, ale nechal je za sebe vyplnit počítačem. Dále na sázence zaškrtl políčko s doplňkovou hrou za jeden dolar, která zapříčinila, že jeho výhra byla vynásobena dvěma. Obvyklá částka 2. pořadí totiž činí “pouze“ 1 milion dolarů.

Výherce zaměstnancům loterie prozradil, že vyhrané peníze nehodlá přehnaně utrácet. Chce si je totiž šetřit na důchod a poté si je hodlá začít užívat.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru