«

»

Sebevražda po výhře 27 milionů – muž ztratil tiket!

Foto: pixabay

Prvně štěstí a pak katastrofa

Thajec Jirawut Pongphan v listopadu loňského roku vyhrál v jedné z tamních loterií v přepočtu více než 27,5 milionů korun. Jirawut si koupil 7 stejných tiketů, aby svou eventuální výhru mohl případně znásobit. Když se o výhře dozvěděl, pozval svou rodinu a přátele, aby s ním jeho štěstí oslavili.

Výborná nálada ale skončila hned den poté, jelikož výherce po bujaré noci nemohl své výherní tikety nikde najít. Následně upadl do velkých depresí a nemohl ani pracovat. Na konci ledna následující roku se uchýlil k tomu nejsmutnějšímu řešení. Spáchal totiž sebevraždu prostřelením si hlavy. Jirawut po sobě zanechal dopis na rozloučenou, do něhož napsal, že je mu to opravdu líto a prosí, ať nikdo nešikanuje jeho rodinu, protože v loterii skutečně vyhrál.

2/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru