«

»

Sedmičky vám přejí milionový rok 2023!

Foto: pexels

Rok 2023 přeje činům a rozhodnosti soudě podle čísla tři na jeho konci. Trojka je zaručeně šťastným číslem a za Sedmičky vám do nového roku 2023 přejeme spoustu šťastných kroků!

Buďte opatrní, co se zdraví týče a pečujte o své zdraví. Buďte draví, co se lásky týče. Buďte smělí. Nebojte se čelit novým výzvám a zkušenostem. A klidně si do toho všeho vsaďte loterii… ale nevěšte hlavu z toho, že ani v roce 2023 netrefíte jackpot.

Třeba jste ho už trefili, jen nemá formu výherních výsledků Sportky… třeba je vaší výhrou vaše skvělá rodina. Možná je to vaše pohodová práce nebo vaše pevné zdraví. Ostatně život sám o sobě je výhrou v loterii a tak se postarejte o to, aby i v roce 2023 šel podle vašich představ… milionový rok 2023 vám přejí Sedmičky!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru