«

»

Šéfové rychlého občerstvení koupili pro své zaměstnance 50 tisíc tiketů do loterie Mega Millions

Foto: Mega Millions

Červenec se v Americe nesl ve znamení vysokého a stále rostoucího jackpotu loterie Mega Millions, který nakonec padl 29. července. Vítěz shrábl 1,377 miliardy dolarů (tedy v přepočtu více než 32 miliard korun). A možná, že je dobře, že padl, protože mnohé sázkaře přiváděl k šílenství. Tak například šéf rychlého občerstvení Raising Canes´s koupil pro své zaměstnance 50 tisíc tiketů do loterie Mega Millions na úterní slosování 26. července.  Tehdy jackpot dosahoval 810 milionů dolarů (v přepočtu téměř 20 miliard). Taky takhle blázníte, když se jackpot Eurojackpotu šplhá ke třem miliardám?

O výhru se všichni hodlali rozdělit, respektive měli to nařízeno

Nápad koupit svým zaměstnancům losy do loterie, ve které je v přepočtu 20 miliard, dostal generální ředitel a zakladatel rychlého občerstvení Raising Canes´s Todd Graves. Spoluředitel společnosti AJ Kumaran to schválil, a tak se tedy oba vydali ven, aby splašili těch 50 tisíc tiketů pro hru. No napadlo někdy vašeho šéfa, že vám daruje výherní výsledky Eurojackpotu?

Jelikož se oba zakladatelé společnosti snaží vést podnik rodinným způsobem, také jackpot, který padne na jakémkoliv tiketu, hodlali mezi všechny rozdělit. To byl jejich plán, bohužel tak úplně nevyšel. Jackpot se i přes obrovskou snahu všech srazit ho na kolena udržel a padl až v pátek 29. července. Už samotný nápad s tikety však povyšuje tyto dva muže na šéfy roku!

Byla prý fuška sehnat tolik tiketů

Koupit si tiket do Eurojackpotu po cestě z práce nikomu problém nedělá, ale co když jich potřebujete až padesát tisíc? Co se původně jevilo jednoduše, už ve skutečnosti tak jednoduché nebylo. Se sháněním tiketů na úterní slosování začali ředitelé rychlého občerstvení už v pátek. Přesto měli co dělat, aby to do úterka stihli. Mít pohromadě tolik losů, bylo neuvěřitelné… ale na šanci na výhru, která je podle Mega Millions 1 ku 303 milionům, to bohužel nestačilo.

A kolik tiketů pro příští slosování Eurojackpotu skoupíte vy?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru