«

»

Seniorka si za výhru ve Sportce koupí vlastní bydlení

Foto: pexels

Už několik let chodí sázet do jedné a té samé trafiky

Česká seniorka není vášnivou sázkařkou desítky let, jako jiní hráči. Sází teprve asi 7 let, zato ale pravidelně na každé slosování. Výherkyně před nedávnem díky své vytrvalosti a samozřejmě velkému štěstí vyhrála v nejoblíbenější číselné loterii od Sazky Sportce více než 1,9 milionů korun.

Nová milionářka Sportku sází vždy ve své oblíbené trafice, z které si odnesla i svůj vítězný tiket. Když ho do ní donesla na zkontrolování, byla velmi překvapená, jelikož jí prodavačka oznámila, že vyhrála a měla pomalu větší radost, než ona sama.

Dalším, komu se seniorka pochlubila, byli její děti. I ty jí výhru přály a přislíbily si, že Sportku začnou sázet také, když mamince přinesla tolik peněz. A co žena bude s tolika penězi dělat? Hodlá si za ně pořídit vlastní bydlení a koupí si byt.

5/5 - (2 votes)

2 komentáře

  1. Anonym

    Dostanu místo výletu peníze?

  2. rREALISTA

    Myslím si, že osud mohl být k té seniorce o něco štědřejší. Za 7 let sázení si vysloužila výhru, necelé 2 miliony korun. Uvádí záměr, že si za výhru pořídí nový byt. Docela by mě to zajímalo, jestli se jí to podaří při dnešní ceně bytů . které se pohybují od 3 až do 5 milionů korun. V Praze se jí to asi nepovede, možná že si koupí nějaké starší stavení někde na menší odlehlé vesnici, to by se jí mohlo podařit. Ale pozor – aby nakonec nejistila, že se neobejde bez auta. Do většiny vesnic dneska nejede žádná hromadná doprava a nefunguje tam žádný obchod. Musí si dát pozor, aby si nejezdila pro rohlíky do 5 km vzdáleného městečka. A z té veliké první radosti nastanou brzy velké starosti. Přeji jí ale všechno nejlepší, ať se jí to všechno podaří a má z té malé výhry takovou radost, jako prožívá výherce částky od 10 milionů výše.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru