«

»

Sestra jí ke Dni matek darovala los, který jí přinesl 30 milionovou výhru

Foto: pexels

Místo dovolené jeli vyzvednout výhru

Když na Den matek jela Vielka Romanová se svým snoubencem Alem a její sestrou Neris do obchodu nakoupit potraviny, tak od sestry dostala jako dárek vsazený tiket její oblíbené loterie Carolina Cash 5, jež jí poté přinesl výhru činící 1 354 174 dolarů (v přepočtu cca 30,3 milionů korun).

O výhře se Vielka dozvěděla následující den v autě při cestě na dovolenou s Alem. Tiket zkontrolovala pomocí mobilní aplikace a byla velice překvapená, když se jí na displeji obrazovky telefonu zobrazily vystřelující konfety a následně uviděla vylosovaná čísla, která byla stejná jako ty na tiketu. Al ihned otočil automobil, aby mohli vyzvednout Neris a poté spolu jet vyzvednout výhru do sídla loterie v Severní Karolíně.

Výherkyně si nechala výhru vyplatit ihned. Po odečtení všech srážek a daní jí byla vyplacena částka činící 958 078 dolarů (v přepočtu přes 21 milionů korun). Vielka prozradila, že za vyhrané peníze hodlá doplatit hypotéku, pořídit si nové auto a samozřejmě chce také část výhry darovat sestře.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru