«

»

Sestřičky z nemocnice vyhrály v loterii přes 29 milionů Kč

Foto: YouTube TheNationalLottery

Každá sestra získá téměř 2 miliony korun

Že si třeba Eurojackpot vsadí několik lidí najednou, není v cizině až tak neobvyklé, dokonce se nemusí ani na tiket vypisovat všechna jména členů skupiny, stačí pouze napsat jméno skupiny. Stejně tak to udělalo i 15 zdravotních sester z Velké Británie, které pod jménem Vítězné sestřičky společně sází místní loterii už přes 3 roky.

Před pár týdny se na ně štěstí konečně usmálo, jelikož v tamní loterii vyhrály celkem 1 milion liber (v přepočtu asi 29 milionů korun). Počty to nejsou složité, a tak si všichni spočítáme, že každá sestra získá téměř 2 miliony korun.

Po výhře peněz se sestry rozhodly za část z nich v nemocnici naplánovat obrovskou oslavu se spoustou chlebíčků a zákusků nejen pro nemocniční personál, ale i pro pacienty. Se zbytkem výhry už si každá výherkyně naloží podle svého. Jedna si chce koupit novou motorku, druhá automobil, další chce cestovat a jiná půjde do důchodu s tím, že se postará o svou rodinu a bude si ho v klidu užívat.

 

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru