«

»

Setřel los a vyhrál, koupil druhý los, setřel ho a vyhrál znovu…

Foto: depositphotos

Loterijní losy v Americe, stejně jako u nás, slibují instantní výhru. Na rozdíl od nás jde však v amerických losech o miliony. Výhry tam padají často. Tak často, že se někdy poštěstí a dvě výhry padnou jedinému sázkaři v jediný den. O takovém štěstí bude ještě dlouho vyprávět čtyřiadvacetiletý Američan, který neváhal štěstěnu polechtat hned dvakrát za sebou ve velmi krátké době. A co vy? Vsadili byste si Sportku hned po tom, co byste trefili výherní výsledky Sportky?

V prvním losu setřel výhru přes 100 tisíc korun, nejspíš mu nestačila…

Čtyřiadvacetiletý Američan, který si nepřál být jmenovaný, vyhrál v losech u loterijní společnosti Michigan Lottery Connect v přepočtu přes 23 milionů korun. O milionové výhře přitom vůbec nemusela být řeč, kdyby se muž nerozhodl své štěstí polechtat o něco víc. Výhru bral nadvakrát. Zatímco v prvním losu vyhrál přes 100 tisíc korun, v druhém padla výhra v přepočtu přes 23 milionů korun. Teprve potom byl Američan spokojený, protože potřetí už nesázel nebo se o tom média alespoň nezmiňovala.

Výhru se rozhodl vybrat celou najednou, a tak se mu nějaká procenta z výhry odečetla. Ale i po povinném zdanění výhry mu stačí dost na to, aby si koupil pořádný dům, auto a část peněz daroval rodičům.

U nás se o miliony pokuste spíše ve Sportce nebo v Eurojackpotu

Jakkoliv lákavě mohou příběhy zahraničních výherců znít, věřte, že u nás spíše než v losech vyhrajete ve Sportce, v Eurojackpotu nebo ve hře Šťastných 10. Tedy pokud jdete po milionech. Největší balík můžete shrábnout pochopitelně v Eurojackpotu. V jeho nejbohatším období se hraje až o 2,5 miliardy. I Superjackpot Sportky může vylézt dostatečně vysoko. Pokud vám stačí jen 100 milionů, získat je můžete ve Šťastných 10.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv loterii, nikdo vám nebrání zkusit štěstí podruhé i po tom, co trefíte výherní výsledky. Třeba budete mít podobné štěstí jako mladík z Ameriky.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru