«

»

Shodily přebytečné kilogramy, nabraly miliony

Foto: pixabay

Co by mohlo být tou pravou motivací začít s novým rokem chodit do tělocvičny? Možná výhra v Eurojackpotu? Asi 55 žen z Austrálie, které pojila vášeň ke cvičení, teď nově spojuje i radost z výhry v Powerballu, kde vyhrály přes 80 milionů australských dolarů (to je něco přes 1,27 miliardy korun). Každá si tak odnese v přepočtu přes 23 milionů korun. To je hezká odměna za dřinu v posilovně, co říkáte?

Tělocvična v Austrálii má dobrou propagaci

Ke štíhlejšímu tělu miliony. Tak své služby může teď propagovat australská tělocvična, ve které se asi 55 žen rozhodlo společně si vsadit. A ono se to povedlo! V tělocvičně Curves Heathridge v australském městě Perth teď budou cvičit milionářky! Výhra ve výši 80 milionů australských dolarů se k nim snesla na začátku prosince roku 2021. A co vy? Také se někdy pokoušíte o výherní výsledky Eurojackpotu v upoceném tričku?

O výhře v Powerballu se několik desítek žen dozvědělo při společné večeři, kterou jednou za čas organizují. Ostatním to daly vědět hned vzápětí. Ty ženy, které se tehdá k sázce nepřipojily, si nejspíš trhají vlasy. I když se velká výhra dělila až na 55 kousků, vzhledem k její velikosti měla i tak pohádkový potenciál.

Dámy plánují zůstat u cvičení

Každá žena, která společnou sázku podstoupila, si z výhry odnese v přepočtu přes 23 milionů korun. To je dost na pořádné změny v životě. Některé ženy ještě dokonce neví, co s výhrou podniknou. Za jasnou věc však mají fakt, že se i nadále budou věnovat cvičení. To lze pochopit. Vždyť co jiného by také dělaly, když do práce už nemusí? Díky výhře si dokonce budou moci svou oblíbenou tělocvičnu zvelebit a třeba ji vybavit luxusnějším zařízením. A jak byste s výhrou v Eurojackpotu zacvičili vy?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru