«

»

Sklízeli sázkaři Sportky v červnu úrodu melounů?

Foto: Sazka

Také v červnu udělala Sportka ze sázkařů milionáře nebo přinejmenším obohatila jejich účty o statisíce, desetitisíce a tisíce korun. Sportka se v červnu losovala hned 13x. Zatímco do června vstupovala se superjackpotem 169 400 000 Kč (z toho bonus byl téměř 127 milionů). S červnem se Sportka loučila se superjackpotem 74,6 milionu (z toho bonus byl přes 54 milionů korun). Ještě v červnu odstartovala doplňková hra Stokrát milion, která souvisí s jackpotem bonusu Sportky.

V první půlce června se hráči stačili několikrát trefit do první pořadí

3. června trefil sázkař druhý tah prvního pořadí a s ním krásných 6,5 milionu korun. Hned další slosování 5. 6. se hráč do tohoto místa Sportky trefil znovu. Z druhého tahu prvního pořadí si odnesl přes 2,2 milionu korun.

10. 6. měly Sportka výherní výsledky příchuť červnové milionové prémie. Ten den se dva šťastní sázkaři trefili do prvního tahu prvního pořadí, kde na ně čekala výhra přes 24 milionů korun pro každého. Rovný milion korun si ten den odnesl jiný hráč, a to z druhého tahu druhého pořadí.

Druhá půlka června se nesla ve znamení hry Stokrát milion

17. června se v hlavní hře Sportky zas tolik nedělo, štěstí hráči přinesla doplňková hra Šance, ze které si sázkař odnesl přes 4,6 milionu korun.

24. června měl sázkař opět štěstí na první pořadí. Tentokrát si částku přes 16,4 milionu korun odnesl z druhého tahu prvního pořadí.

A pořád hráči ne a ne trefit se do superjackpotu Sportky, který tou dobou už praskal ve šveh a blížil se k hranici 150 milionů korun, která je ve Sportce klíčová pro vypuknutí hry Stokrát milion.

26. června si hráč z druhého tahu druhého pořadí odnesl rovný milion, tedy maximální možnou výhru druhého pořadí.

29.června ve Sportce vypukla milionová bouře, tedy odstartovala hra 100x milion, která se bude ve Sportce hrát pokaždé, když se její bonus dotkne hranice 150 milionů korun. Dva šťastlivci ten den trefili první pořadí Šance a každému na účtu přistálo přes 900 tisíc korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru