«

»

Škoda Kodiaq od Sazky má novou majitelku

Foto: skoda-auto.cz

Sazka dělá nejen milionáře, ale i řidiče nových aut

Společnost Sazka nabízí pro své stávající i nové členy Sazka Klubu řadu odměn, jako je například nová Škoda Kodiaq, poukazy na dovolenou, televizory, elektrokola či poukazy na nákup v hobby marketech a vybraných e-shopech.

Výhercem jedné z cen je paní Věra pocházející z Jižní Moravy, která získala již zmiňovaný automobil značky Škoda. Výherkyně sází už zhruba 15 let, dříve však sázela jen příležitostně. Za poslední 4 roky ale začala sázet pravidelně nedělní Sportku. Právě pravidelné sázení byl také důvod, proč vstoupila do Sazka Klubu. Tento program nenabízí jen řadu atraktivních cen, ale i spoustu výhod, jakou je například zasílání informační SMS zprávy při případné výhře.

Paní Věra své výhře nemohla zprvu uvěřit, a tak si ji musela nejprve ověřit na webových stránkách, než se z ní začala skutečně radovat. Po několika chvílích si rovnou naplánovala cestu do sídla Sazky, kde si měla auto převzít. Výherkyně se svěřila, že svým, teď už minulým, automobilem s manželem jezdili přes 10 let, a tak se jim to nové opravdu hodí.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru