«

»

Skupina autobusáků si rozdělila výhru 1 milion liber

Foto: pixabay

Plat autobusáka na pohádkový život rozhodně nestačí. Možná i proto se parta řidičů autobusů z Carlisle rozhodla pravidelně pokoušet štěstí v loterii. Tak dlouho štěstěnu škádlili, až se to 16. dubna tohoto roku podařilo. Na své účty si mohli rozdělit pohádkovou výhru 1 milion liber, to je 100 tisíc liber pro každého. Podobně velkoryse vás může zajistit také loterie Extra Renta.

Říkali si „plán B”

Kdyby vám výherní výsledky Extra Renty dlouhodobě nevycházely, je potřeba mít tak zvaný plán B, například v podobě stabilní práce. Skupina autobusáků z Anglie to měla naopak. Měli práci, ale peníze z ní jim nestačily. A proto se rozhodli skupinově sázet. Nazvali se „plán B” a každý týden společně sázeli do loterie EuroMillions. Společný měli i chat na mobilu, kde se dělili o tipy na šťastná čísla. 16. dubna tohoto roku trefili pohádkovou výhru 1 milion liber (to je v přepočtu přes 29,9 milionu korun). Když se na chatu ozvala zpráva „vyhráli jsme mega výhru!”, nikdo jí nevěřil. I když skupina šoférů sázela do loterie přes 8 let, vždy brala jen drobné.

Mají spoustu plánů

Pokud jste před výhrou v loterii neměli žádné plány, trefa hlavní výhry v Extra Rentě vám je rozhodně zajistí. Plánují i řidiči autobusů, jejichž skupina sčítá členy ve věku od 30 do 65 let. Každý hodlá se svou částí výhry podniknout něco jiného. Všichni mají ale jedno společné – nečekanou výhru v loterii si chtějí pořádně užít. A jestli budou ve společném sázení pokračovat? Prý ano. Na pravidelné sázky si zvykli natolik, že si život a práci bez nich už ani neumí představit. Kromě toho teď, když už mají na výhru mustr, mohou být další výhře blíže, než se zdá. Také Extra Rentu můžete hrát společně s kolegy z práce. Jen vezměte na vědomí, že kromě nákladů na výhru se v případě výhry budete muset rozdělit také o ni.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru