«

»

Šli koupit brokolici a z obchodu si odnesli 1 milion liber

Foto: pixabay

Představte si, že pro něco jen ve spěchu skočíte do obchodu. U pokladny vaši pozornost upoutají losy a vy si v jednom z nich domů odnesete asi třicet milionů korun. Že tak velké výhry v losech u nás nejsou časté? U nás možná ne, ale v Anglii se tento příběh skutečně stal. Byl rok 2019 a Hayley Parker (30) se svým přítelem pozvala přátele na štědrovečerní hostinu. Během příprav ale zjistila, že jí doma chybí brokolice a tak pro ni zaběhla do místní večerky. U pokladny si všimla loterijních losů a dostala bezvadný nápad koupit pro každého jeden. Dohromady pro sebe a své přátele koupila 7 kousků. V té době ještě netušila, že si domů nese 1 milion liber.

Z osazenstva kolem štědrovečerního stolu se stali milionáři

Také dáváte losy nebo plný tiket Sportky pod talíř během štědrovečerní večeře? Haley to tak dělá každý rok. Letos jich však přikoupila více i pro své hosty. Když se po večeři pustili do stírání losů, Haley nevěřila svým vlastním očím. Její los ukazoval výhru 1 milion liber (což je v přepočtu téměř 30 milionů korun). Okamžitě si myslela, že je to vtip, protože minulé Vánoce ji na výherní los nachytal její táta. Teď si však nebyla jistá, jak by stihli losy tak rychle vyměnit, když je pod talíře dávala až na poslední chvíli. Protože se však nikdo z přítomných nesmál, rozhodla se volat loterijní společnost, aby výhru ověřila. A byla tam! Žádný vtip, nýbrž milionová realita! Haley vážně setřela 1 milion liber. O peníze se s přáteli podělila rovným dílem. Což od ní bylo hezké. Dohromady jich u stolu sedělo 7, každý z nich si tedy odnesl v přepočtu přes 4 miliony korun. Tak si představte, že byste takhle nepřímo ve Sportce vyhráli vy. Stačilo by jít ke známým na oběd a výherní výsledky Sportky byste měli v kapse. Nepředstavitelné, že?

Měli mnoho plánů

Jak jsou na tom výherci dnes, netušíme. V době výhry (to je před rokem) však měli spoustu plánů. Téměř všichni toužili po novém bydlení, a tak si ho snad z výhry hezky zařídili. Na Vánoce 2019 ale určitě nezapomenou. Zbohatnout díky chybějící brokolici, to se jen tak někomu nepovede!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru