«

»

Slíbil, že udělá bramborový salát a vydělal milion korun

Foto: pixabay

Dané sliby se mají dodržovat, o tom žádná. U některých z nich můžete následně i vydělat. Povyprávět by vám o tom mohl mladík Danger Brown z amerického Ohia, který lidem na internetu slíbil, že jim udělá bramborový salát. Původně to byla recese, nakonec však mladík prostřednictvím startupové aplikace vybral v přepočtu přes jeden milion korun. Kam se na to hrabe stále nepřicházející výhra v Korunce, že?

Úplně poprvé dělal bramborový salát a hned na tom zbohatl o milion

Stejně jako lze úplně poprvé sázet Korunku a vyhrát v ní, jde i úplně poprvé připravovat bramborový salát a vybrat na to od lidí v přepočtu milion korun. To se podařilo Dangerovi Brownovi, který asi před sedmi lety umístil na internetovou platformu Kickstarter návrh, že ostatním udělá bramborový salát. Zpočátku to Danger bral opravdu jako recesi pro pobavení, úsměv mu zamrzl hned potom, co během krátké chvíle vybral v přepočtu přes sto tisíc korun a peníze se dál hromadily. Nejhorší na tom všem bylo, že Danger bramborový salát ještě v životě nedělal. Nečekanou internetovou výzvu však přijal. Jak vybíraná částka dále rostla, Danger své fanoušky lákal například na domácí majónézu a bio zeleninu. Nechyběla ani trička s vtipnými nápisy jako „podpořil jsem bramborový salát”, která si přispěvovatelé mohli pořídit. Netrvalo dlouho a hromadné financování bramborového salátu na sebe strhlo pozornost médií a z obyčejného mladíka se stala celebrita. Slávu vám mohou přinést i výherní výsledky Korunky.

Získat zástup fanoušků může být snazší, než vyhrát v loterii

Příběh Dangera Browna jasně poukazuje na fakt, že získat zástup fanoušků může být snazší a mnohem více výnosnější, než se snažit o výherní čísla v Korunce či jiné loterii. Pokud tedy ve vaší hlavě dřímá nějaký nápad, běžte s ním na internet, získejte followery a zbohatněte! Zkuste ostatním navrhnout, že jim uděláte třeba čočku…

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru