«

»

Slovák vsadil náhodně na sportovní zápasy, vyhrál 7 milionů

Foto: pexels

Miliony se dají vyhrát nejenom v loterii

Na vyhrávání milionů ve Sportce anebo miliard v Eurojackpotu potřebuje mít člověk opravdu velké štěstí, a to má málokdo. Podobné štěstí potkalo i jednoho slovenského muže, který si sice nevsadil žádnou z výše vyjmenovaných číselných loterií, i přesto vyhrál více než 7,5 milionu korun.

Slovák si totiž na začátku listopadu vsadil tiket na 23 sportovních výsledků (20 tenisových + 3 fotbalové) za 8 eur (v přepočtu cca 200 korun). Výherce prozradil, že nad výběrem zápasů tolik nepřemýšlel. Prostě použil filtr, vybral 23 utkání na nejbližší 3 hodiny a vsadil nižší kurzy. A dobře udělal, jelikož mu toto konání přineslo výhru činící 299 582 eur (v přepočtu asi 7,5 milionů korun).

Co s penězi šťastný výherce udělá, zatím nemá do puntíku promyšlené. V první řadě hodlá ale část výhry investovat do bydlení a nového automobilu. Co se zbytkem milionů korun teprve uvidí.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru