«

»

Slovenský výherce si převzal 1,6 miliardy z Eurojackpotu

Foto: depositphotos

Pamatujete na slovenského sázkaře Eurojackpotu, kterému se 16. října letošního roku úplně změnil život? V pátečním slosování Eurojackpotu mu čísla 5, 11, 35, 44, 50, 4 a 10 přivála výhru ve výši téměř 59 milionů eur (to je v přepočtu na koruny přes 1,6 miliardy). Na rozdíl od Sazky, kde má výherce na vyzvednutí dlouhých 365 dní, na to měl Slovák pouhých 35 dní. Eurojackpot na Slovensku provozuje sázková kancelář Tipos, která si pravidla takto nastavila. Poměrně krátká doba na vyzvednutí výhry je běžná i ve světě. Pohádková výhra byla v trezoru společnosti Tipos k mání do 19. listopadu… a výherce si pro ni samozřejmě přišel. No ještě aby ne!

Už téměř měsíc si užívá výhru

Protože má společnost Tipos velmi přísná pravidla co se anonymity výherců týče, nic bližšího o výherci nevíme. Jen to, že si pro výhru přišel asi týden před vypršením doby. No, dával si načas. Mezitím už titulky slovenských novin hlásaly věty typu „hledá se miliardář”. To znamená, že už si šťastlivec svou eurojackpotovou výhru užívá téměř měsíc. Co už si asi stihnul zařídit a dopřát? Možná, že se dosud z výhry nevzpamatoval a pořád mu netknutá leží na účtu, respektive spíše na více účtech. Nebo už zařídil dovolenou, poplatil dluhy a obdaroval blízké. Ať je to jakkoliv, gratulujeme! Na Slovensku je to první výherce, který bral hlavní výhru Eurojackpotu. Ten se na Slovensku hraje od podzimu roku 2015.

I vám mohou Eurojackpot výsledky změnit život.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru