«

»

Soukromý ostrov na Maledivách si můžete pronajmout za 1,7 milionu korun za noc

Foto: pixabay

Až 24 vašich přátel můžete vzít na soukromý ostrov na Maledivách, který stojí v přepočtu 1,7 milionu korun za noc. Jmenuje se Ithaafushi a dohromady má asi 32 metrů čtverečních. Na trosečníky si na něm hrát nemusíte, stejně by vám to s výherními výsledky Eurojackpotu v kapse nikdo nezbaštil. Ostrov nabízí vše, co si pod pojmem luxus můžete představit. Kromě jiného i personál, který má v popisu práce splnit vám každé vaše přání.

Luxus, který je i na miliardáře moc

Na soukromém ostrově si můžete užít opalovačku na plážích s čerstvě namíchanými kokteily, adrenalinové sporty na vodě i odpočinek v luxusních vilách na moři. Můžete si přát nebýt nikým rušeni, nebo se naopak můžete nechat hýčkat personálem. Otázkou je, zda cena za toto není i na výherce Eurojackpotu poněkud přehnaná. Také vzhledem k tomu, že výhra v loterii vám může zaplatit návštěvu všech pláží světa. Z jedné pláže na druhou se můžete přepravovat vlastním vrtulníkem. I proto je zcela zbytečné limitovat se na jeden ostrov. Luxus vám výhra v Eurojackpotu navíc může zaplatit kdekoliv na světě. Proto se nám zdá tato nabídka značně předražená. Nicméně do utrácení vašich peněz z výhry vám mluvit nechceme.

Prémie Eurojackpotu vypravuje na cesty

Procestované kilometry hráčům přeje i Prémie Eurojackpotu, která už 29. ledna vyslala výherce na 10 cest kolem světa. Ovšem nabídka dobrodružství na cestách není v Eurojackpotu žádnou novinkou. Kromě peněžitých výher a luxusních vozů hráčům Eurojackpot často nabízí i možnost sbalit si kufry. Letos je kromě deseti cest kolem světa v nabídce i obytný vůz a prodloužené víkendy s privátním letadlem.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru