«

»

Sourozenecké výhry v loterii

Foto: pexels

Pokud vám plný tiket Sportky nabourává rozpočet, rozdělte se o náklady na milionový život se svými sourozenci. Společná sourozenecká sázka do Sportky vůbec není špatný nápad… tedy pokud se umíte rozdělit o výhru. O tom, že sourozenecká sázka funguje, svědčí i případ tří bratrů, který se odehrál nedávno v Austrálii. Tři bratři z Richmondu společně sázeli dlouhých 40 let. Nedávno jim jejich trpělivost přinesla ovoce. V loterii vyhráli 511 tisíc australských dolarů (to je v přepočtu asi 8,5 milionů korun).

40 let pravidelného sázení se vyplatilo

Když padla výherní čísla 1, 7, 11, 14, 22, 28, 36 a 42, nemohl tomu jeden z bratrů, který se o výhře dozvěděl jako první, uvěřit. Výherní výsledky pro jistotu několikrát zkontroloval a teprve potom šel radostnou zprávu oznámit svým sourozencům. Výhru si bratři samozřejmě rozdělí stejným dílem, přesně tak, jak se před čtyřiceti lety domluvili. Aby také ne, když výherní čísla dávali dohromady také společně.

Vyhrál 7 dolarů, jeho bratr ve stejné loterii získal přes 290 miliónů dolarů

O sourozenecké sázce lze mluvit i v případě Jamese a Boba Stocklasových z americké Pensylvánie. Když trávili svou dovolenou na Floridě, oba si koupili los u stejné loterijní společnosti. Zatímco po návratu domů Bob zjistil, že vyhrál pouhých 7 dolarů, jeho bratr na tom byl podstatně lépe. Jeho los ukrýval krásných 290 milionů dolarů. Nicméně do loterijní společnosti zamířili bratři společně. Loterijní společnost jim na požádání vystavila i sedmidolarový šek pro Boba.

A co vy? Že nemáte se sourozenci společné téma? No tak si ho skrze Sportku udělejte. Ušetřete za plný tiket a na výherní výsledky Sportky se složte. O případnou výhru se pak nezapomeňte rozdělit, ať z toho není další sourozenecká hádka!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru