«

»

Spíše než dýni by o Halloweenu každý raději vydlabal meloun…

Foto: pixabay

Sportka o garantovaný 1 milion korun

I přesto, že je Halloween americkým svátkem, do českého povědomí se dostává čím dál tím více. Slavit jej předčasně už v pátek 30. října budou i sázkaři Sportky. Ve Sportce se kromě hlavní výhry hraje také o prémii 1 milion korun. Podmínkou účasti ve hře je klasicky plný tiket.

Dvojnásobná šance na výhru

„Tento pátek zaručeně 1 milionář” hlásí Sazka… proč tedy s plným tiketem nezkusit štěstí? Výhru vám v páteční Sportce mohou přinést nejen vaše šťastná čísla nebo náhodný tip, nýbrž i číslo vašeho tiketu (případně vygenerovaná kombinace čísel vaší internetové sázky). Když vám výherní výsledky Sportky přát nebudou, utěšit vás může alespoň halloweenský meloun… vsaďte si plný tiket, hrajte také Šanci a jste automaticky ve hře. A protože Halloween připadá na 31. října, třeba si ještě po výhře v páteční Sportce stihnete za výhru pořídit nějaký halloweenský kostým… i když na jeden z nejdražších halloweenských kostýmů na světě ani aktuální superjackpot Sportky nestačí.

V roce 2016 si modelka Heidi Klum pořídila halloweenský kostým za 240 milionů korun

Pro to, abyste mohli v halloweenských přípravách okopírovat modelku Heidi Klum, si vsaďte raději Eurojackpot. Asi v roce 2016 vyšel její kostým na neuvěřitelných 240 milionů korun. Kdo by čekal, že se Heidi přestrojila za čarodějnici nebo obří dýni, je na omylu. Místo toho nechala umělce vytvořit své klony. Pět dalších modelek na sebe ten večer vzalo její podobu. Na halloweenské párty se proto modelka mohla objevit hned 6x. Hosty to určitě zmátlo a pobavilo zároveň. A Heidi? Kdyby ji párty omrzela, mohla to ten večer zabalit dříve, aniž by si toho někdo všimnul. Ale věříme, že když už do párty investovala téměř čtvrt miliardy korun, užila si ji až do konce.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru