«

»

Spíše než úspěch ve fotbale mu byla předurčena výhra v loterii

Foto: pixabay

Už nějaký ten pátek nemusí Angličan Terry Kennedy smutnit z toho, že se z něj i přes velkou snahu nestal fotbalista. Byly doby, kdy Kennedy pobíhal po hřišti s hvězdami dnešního světového formátu. Kvůli zranění kolene však s fotbalem přestal a začal se živit jako stavbyvedoucí. Kromě toho i sázel… a to mu šlo možná i lépe než fotbal. Ani ne před půl rokem vyhrál rovný milion liber (to je dnes v přepočtu téměř 30 milionů korun). Podobnou sumu peněz vám může přinést také Extra Renta.

Reakci na výhru má natočenou na video

Být opravdu dobrý ve fotbale obvykle znamená mít naditý bankovní účet. Ovšem život může přinést i tu variantu, že sice jste dobrý ve fotbale, ale váš účet zeje prázdnotou. Přesně to je případ bývalého fotbalisty Terryho Kennedyho, který byl nucen kvůli zranění kolene nadobro odevzdat hráčský dres. To je pro vášnivého fotbalistu asi podobná prohra jako ztratit výherní výsledky Extra Renty, kde můžete vyhrát 100 tisíc korun měsíčně na dobu 20 let.

Ovšem pozor! Tato varianta se nevylučuje s tím, že budete chudý až do své smrti. Terry Kennedy bral svou životní prohru statečně, místo fotbalového dresu oblékl pracovní vestu a živil se jako stavbyvedoucí. Jeho další vášní však bylo sázení a to mu přineslo téměř třicetimilionovou výhru. Okamžik, kdy mu výhru potvrdila loterijní společnost, má Terry dokonce natočený na mobilní telefon.

O výhře se totiž dozvěděl v práci. Nemohl uvěřit vlastním očím, a proto raději zavolal do loterijní společnosti, aby si výhru potvrdil. Tam mu řekli: „posaďte se, protože jste vyhrál jeden milion liber, gratulujeme!”. Tento osudový okamžik na video zaznamenali jeho kolegové, kteří byli z výhry jako na trní.

Možná začne trénovat

Teď má Terry dost peněz na to, aby seknul s prací na stavbě a vrátil se k milovanému fotbalu, ať už před televizní obrazovku, nebo ještě lépe coby trenér mladých kluků… peníze do začátku rozhodně má!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru