«

»

Spočítali jste si, kolik vás Sportka ročně stojí peněz?

Foto: depositphotos

Pokud jste ohledně Sportky pořád na vážkách a nevíte, zda si máte vsadit či ve hře pokračovat i přesto, že jste dosud nic nevyhráli, nezbývá, než si riziko Sportky logicky spočítat. O kolik peněz můžete přijít za rok pravidelného sázení?

Kolik peněz může ročně padnout na hru Sportka?

Někteří své výdaje za Sportku raději už z principu nepočítají. Dobře vědí, že se měsíčně ani ročně o žádné minimální částky jednat nebude. Pro ty, kterým se tohle počítat nechce, jsme to spočítali.

  1. Účastníte se každých pravidelných sázek a sázíte plný tiket?

V tom případě si na Sportku připravte 22 880 Kč ročně. Vycházíme z toho, že rok má 52 týdnů, Sportka se pravidelně hraje ve středu a v neděli, za plný tiket i se Šancí zaplatíte 220 Kč.

  1. Hrajete Sportku pravidelně 2x týdně, ale bez Šance?

Tady si připravte 20 800 Kč. Bez Šance za plný tiket Sportky zaplatíte 200 Kč. Za týden je to 400 Kč. Za tok pak námi už uvedená částka.

  1. Sázíte pravidelně 2x týdně plný tiket Sportky se Šancí a minimálně 1x měsíčně hrajete mimořádné slosování (plný tiket se Šancí)?

Tito věrní sázkaři do Sportky ročně nasypou 25 520 Kč a to jen v případě, že se účastní jen jednoho mimořádného slosování Sportky měsíčně. Není výjimkou, že za měsíc se konají 2, někdy i 3 mimořádná slosování. K částce ze situace č. 1 jsme přičetli částku 2 640 Kč (12 měsíců x 220 Kč za plný tiket Sportky i se Šancí).

  1. Účastníte se každého pravidelného slosování Sportky, ale sázíte jen jeden sloupeček se Šancí.

Jelikož výherní výsledky Sportky, i když bez šance na Superjackpot, vám může přinést pouhý jeden sloupeček za dvacetikorunu, nabízí se tady možnost úspor. Pokud bude chtít sázkař zvýšit své šance na výhru, dohromady s jedním sloupečkem vsadí i Šanci za dalších 20 Kč. Pravidelně dá za Sportku jen 40 Kč. Protože se Sportka hraje 2x týdně, z týdenního rozpočtu mu zmizí 80 Kč. Ročně to vychází na 4 160 Kč. V případě, že se sázkař nebude účastnit žádného mimořádného slosování.

Od konečných částek si sázkaři samozřejmě mohou odečíst zisky, které ve Sportce utržili. I přesto, že se nemusí vždy jednat o milióny, i pár tisícovek nebo pár stovek k dobru se počítá.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru