«

»

Společný vánoční dárek pro společnou radost

Foto: pixabay

Není lehké vymyslet vánoční dárky pro všechny členy rodiny, a tak kolikrát dospělí, především pak manželé a páry, přistoupí ke kompromisu společného dárku bez překvapení. Čím lze společný vánoční dárek definovat? Je to něco, co udělá radost oběma partnerům, případně celé rodině. Může to být něco, co v domácnosti aktuálně chybí a napravit tento nedostatek může právě Ježíšek. I ten někdy musí na dárky napřed trefit výhru Šťastných 10.

Vířivka ze zlata za 100 000 dolarů

Budou-li mít výherní výsledky Šťastných 10 váhu přes dva miliony korun, na obyčejný kávovar pod stromečkem zapomeňte. Společnou radost by vám mohla udělat 24karátová vířivka za 100 tisíc dolarů, tedy za 2 a čtvrt milionu korun. Jedna taková byla vyrobena na zakázku pro bohatého arabského šejka, tak proč byste ji nemohli mít také vy?

Zlatý záchod za 30 milionů

Jelikož je nejvyšší možnou výhrou ve Šťastných 10 výhra ve výši 100 milionů korun, v pohodě se vám do rozpočtu společně s koupelnovou dlažbou vleze i luxusní zlatý záchod s diamanty. Luxusní záchod ze zlata a s diamanty v hodnotě 30 milionů korun vyrobila šperkařská firma Aaron Shum z Hongkongu. Prkýnko záchodu je vyrobeno z neprůstřelného skla a ukrývá přes 40 tisíc diamantů. Kdyby ve vás tato vymoženost přece jenom vzbudila vášně, zbytečnými hádkami ohledně jejího pořízení si nekažte Vánoce. Není totiž na prodej. Firma záchod vyrobila pro jeho pozdější vystavení ve specializovaném muzeu. Záchod jste mohli vidět před dvěma lety na veletrhu v Šanghaji.

Televize za 2,25 milionu dolarů

Výhra ve Šťastných 10 by vám dokonce stačila i na jednu z nejdražších televizí na světě. Je jí televize s názvem Stuart Hughes Prestige HD Supreme Rose Edition TV. Žádné chytré vymoženosti, které dnes zvládají i podstatně levnější televize, však nečekejte. Program vám zajistí ne televizní vysílání, nýbrž 28 kilogramů 18karátového růžového zlata, jímž je televize pozlacena. Jen tak se neomrzí ani rám televize, který je osázen až 70 diamanty.

U společných dárků s běžným rozpočtem je potřeba hledat vzájemný kompromis. Po výhře ve Šťastných 10 pak lze toto slovíčko vyřadit ze slovníku.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru