«

»

Sportce nemusíte být věrní, vsadit můžete, jen když je plný jackpot nebo mimořádně

Foto: pexels

Mnoho sázkařů si plete Sportku s obchoďákem či bankou, kde své klienty odměňují za věrnost. Sportka tak ale v žádném případě nefunguje. U Sportky spravedlnost nečekejte, spíše notnou dávku štěstí, která se může sesypat i na vás. Šance tady je, pokud máte vsazeno. A když už si vsadíte a vyhrajete, koukejte si z výhry odnést co nejvyšší sumu. Tu zaručí například plný jackpot Sportky.

Ať vaše sázka stojí za to!

Vsadím alespoň jeden sloupeček při každém slosování, abych byl/a ve hře a neminula mě výhra ve Sportce”. Také takhle uvažujete? Bohužel, Sportka vás za věrnost neodmění. Touto cestou můžete za celý život prosázet statisíce, aniž byste reálně byli ve hře o velké sumy peněz. Lepší je vsadit hned všech 10 sloupečků = 10 sázek a když už jste u plného tiketu, vsaďte také doplňkovou hru Šanci. Výhodnější je navíc sázet jen když mají loterijní hry plné jackpoty. Příští předpokládané výhry Sportky se koneckonců dozvíte už krátce po slosování.

Uvedeme příklad. Naposled Superjackpot Sportky padl minulý rok na podzim, kdy si výherce odnesl téměř 251 miliónů korun. Radostná zpráva tehdy obletěla svět a všichni sázející, na které se štěstí neusmálo, se mohli dočíst o šťastlivci, který svým náhodným tipem vyprázdnil trezor Superjackpotu Sportky. V sázejících tato zpráva ještě více podnítila víru ve výhru a mnozí z nich si vsadili už další slosování. Neříkáme, že to byla chyba, i tehdy hráli o výhru. Mnohem lépe by však udělali, kdyby svých až 220 korun (za plný tiket se Šancí) házeli do prasátka alespoň do doby, než se Superjackpot Sportky opět zvedne.

Nebojte se Sportku maličko prokouknout

Sázíte tedy pravidelně, protože téměř při každém slosování cítíte v kostech, že to vyjde? Zkuste se tohoto pocitu zbavit a na Sportku jděte chytře. Zapojte se do hry jen tehdy, když je to opravdu výhodné. Šťastné výsledky Sportky nedostanete za věrnost, spadnou vám do klína shodou náhod. Co nemusíte nechávat náhodě je fakt, že se postaráte o to, aby případná výhra ve Sportce byla pokud možná co nejvyšší.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru