«

»

Sportka: 100x 2 miliony má na kontě už několik vítězů

Foto a zdroj: Sazka

Část dvoumilionové výhry utratí za nový automobil

Číselná loterie Sportka od Sazky 8. srpna spustila bonusovou hru 100x 2 miliony, která bude probíhat až do 7. října. Výherce hry 100x 2 miliony určí specifický kód jeho plného vsazeného tiketu za 220 korun. Po dobu trvání bonusovky se při každém slosování Sportky, i v tom mimořádném, bude pokaždé losovat 5 takovýchto kódů.

Hra 100krát 2 miliony už má za sebou řadu milionářů. Jedním z nich je i mladý muž a otec dvou dětí v jednom. Svůj výherní tiket koupil při tankování na benzínce. U pokladny totiž uviděl upoutávku na Milionový déšť, a tak se i on rozhodl vyzkoušet své štěstí.

Při kontrole sázenky a jejího kódu nemohl nejprve uvěřit svým očím, a tak kód zkontroloval ještě několikrát, než opravdu uvěřil, že právě on je jedním z vítězů 100x 2 milionu. V dalším okamžiku už mladý otec věděl, co s výhrou udělá. Hodlá si koupit nový automobil, jelikož ten dosavadní pomalu dosluhuje. Svou práci opouštět nechce a ani svůj nynější život nechce nijak měnit.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru